Co to jest Marmolada?

Znasz rytmy, przy których bawi się każdy: Boney M., Beatlesów czy Perfectu? Jeśli tak, to nie może Cię zabraknąć w Marmoladzie! To tu właśnie na nowo odkryjesz dawne prywatkowe klimaty, lepsze niż niejedna parapetówka. Weekend jest właśnie nasz!

Gdzie ta Marmolada?

Nie szukaj jej w słoiku ani na sklepowej półce – Marmolada schowana jest w podziemiach pasażu hotelu Scandic. Choć jeszcze niedawno słychać było tu czarne rytmy r’n’b i hip-hopu, to obecnie w tym dawnym Klubie Pasja przeważa wpadająca w ucho muzyka disco, disco polo i rock’n’rolla najlepszych złotych lat 60., 70. i 80. Czujesz już przedsmak tej zwariowanej zabawy do białego rana?

Poczuj klimat wnętrza szalonych lat 60., 70. i 80.!

Choć mało kto przychodzi tu w ortalionowych dresach, bananówach czy spodniach dzwonach, to już od progu można wyczuć typowo dyskotekową atmosferę. Wszystko dlatego, że wnętrze Marmolady wyposażono i przygotowano w taki sposób, by meble i kolorystyka przypominały imprezy sprzed pięćdziesięciu lat. Feerią barw mieni się niesamowicie wykończony na wysoki połysk bar, do sączenia drinków zapraszają pluszowe fotele i aluminiowe stoliki, a wesołe liczniejsze towarzystwo znajdzie swój kącik w cukierkowo różowej loży.

Wirujące rytmy

Vinyl Party, potańcówki w stylu PRL czy Lody na patyku? To tylko kilka cyklicznych zabaw, podczas jakich można się bawić w Klubie Marmolada! Zabawa zaczyna się punkt 21:00 i kończy o świcie, choć czasem chciałoby się jeszcze trochę dłużej. Jak za Gomułki i Gierka można nie tylko posłuchać winyli (i otrzymać zniżkę na wstęp, jeśli przyjdzie się z własną muzyką!), ale także zjeść loda na patyku, czy wziąć udział w konkursie na najlepsze przebranie. Nagrody-niespodzianki są jedynie drobną gratyfikacją – liczy się przede wszystkim świetna zabawa!

Oryginalny pomysł na własną imprezę!

Zabłyśnij mocniej niż mirror ball! W Marmoladzie istnieje przecież możliwość zorganizowania zamkniętych imprez i nie muszą to one wcale związane z jakimkolwiek jubileuszem. Równie sprawnie i ciekawie ugościmy uczestników szkoleń, konferencji czy nawet świątecznej kolacji. Bez obawy zmieści się tu nawet 120 osób, a pracownicy klubu gwarantują wspaniałą obsługę i atmosferę. Przy współpracy z kucharzami z restauracji Splendido na stół gości trafią same przysmaki i smakołyki, a zapewniamy, że już od samego patrzenia na ich specjały aż ślinka cieknie. Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji imprezy zamkniętej – takie jak jej oprawa muzyczna, menu czy harmonogram - można samodzielnie ustalić z obsługą lokalu.

Jeżeli jednak przewidywana jest bardziej kameralna impreza, to można dokonać rezerwacji pojedynczej loży lub nawet stolika. Za zamówienie miejsca do zabawy zapłacimy zawsze 40 złotych. W cenie nie tylko wygodne pluszowe fotele, ale także półlitrowa butelka alkoholu wraz z litrową butelką wybranego napoju.

Baw się w Marmoladzie!

Czujesz już te pozytywne wibracje? To dobrze, bo czekamy na Ciebie! Klub otwarty jest w piątki i soboty od godz. 21 do ostatniego klienta. Możesz być nim właśnie Ty!